Jan Gutman

  • Column
  • Poëzie
    • Vroege winter
    • Geschilderde schimmen
  • Proza
    • Korte verhalen
    • Een zeker man

Parelserie2-God-spreekt-door-gedachten

Parelserie2-God-spreekt-door-gedachten

Berichtnavigatie

Vorige

Wie is u ?

Ik ben Jan Gutman (1966), geboren Rotterdammer maar al jaren woonachtig in Visvliet, een klein dorpje in het Groningse Westerkwartier.

In mijn poëzie en columns ben ik kritisch. Ik neem de wereld niet zoals hij is maar schop er net zolang tegen aan tot er iets verandert, al was het alleen maar de kleur van mijn voeten.

In de poëzie richt de kritiek zich voornamelijk op de christelijke religie. De religie waar ik als christen van vervreemd ben geraakt en deze vervreemding ervaar ik als een pijnlijke bevrijding. Poëzie tegen de gevestigde christelijke orde, geschreven door een christen.

Mijn roman ‘Een zeker man’ is een verhaal over gewone mensen, hun onmacht, hun strijd, maar vooral hun wonderbaarlijke veerkracht.

Het schrijven zet ik ook in voor de Stichting de Gezonde Overtuiging, een stichting die in het geheel gericht is op de ontwikkeling van de site bijbelshandboek.nl.

CREATIVE COMMONS BY-NC-ND LICENTIE - Jan Andries Gutman
  • Column
  • Poëzie
    • Vroege winter
    • Geschilderde schimmen
  • Proza
    • Korte verhalen
    • Een zeker man